پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سالروز افتتاح بخش Nicu بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد

🌸سالگرد افتتاحیه بخش مراقبت های ویژه ی نوزادان🌸

بخش مراقبت های ویژه ی نوزادان یکی از بخش های مهم و پشتیبان بلوک زایمان در مراکز بیمارستانی بوده که محیطی امن برای تولد نوزادان بخصوص نوزادان High Risk را ایجاد نموده و ارائه خدمات و اقدامات درمانی مناسب را امکانپذیر می سازد . بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان میلاد لاهیجان یکی از مراکزپیشرفته فوق تخصصی ارجاع نوزادان در منطقه است که امکان سرویس دهی به کلیه نوزادان نیازمند بستری در این بیمارستان را دارا می باشد . همچنین در این واحد با توجه به تجهیزات بسیار پیشرفته همراه با وسعت و امکانات گسترده، پذیرش از سایر بیمارستانها نیز صورت می پذیرد . این بخش در طبقه دوم بیمارستان در مجاورت بخش بلوک زایمان واقع شده است.

در جشنی که برگزار گردید ، ابتدا دکتر ولی زاده از موسسین و بنیانگذاران بیمارستان میلاد ،  دکتر سعید صباحی ریاست محترم بیمارستان و در ادامه دکتر رضا امیر عسکری مسئول بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان طی سخنرانی ،به ویژگیهای مهم این بخش و دست آوردهای آن طی سال گذشته پرداختند . در ادامه سرکارخانم جمشیدعینی مدیریت پرستاری و سرکار خانم محمد زاده سرپرستار موفق و توانمند بخش NICU بیمارستان میلاد   طی سخنرانی عملکرد بخش را تشریح نمودند.

در پایان بااهداء لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از پرسنل توانمند و متخصص بخش nicu  تقدیر و از میهمانان و مدعوین پذیرایی بعمل آمد.

خبرنامه بیمارستان میلاد

برای دریافت آخرین اخبارها و رویدادها عضو شوید